معرفی آزمایشگاه

تاریخ انتشار : 2021/11/09
معرفی آزمایشگاه

همزمان با نوزایی گروه صنعتی برنز در دهه ۷۰ و شکل‌­گیری این مجموعه به عنوان یکی از تامین کنندگان برتر خودرویی کشور در عرصه تولیدی قطعات و مجموعه‌های تزیینی و تکمیلی، واحد آزمایشگاه نیز شروع به شکل‌گیری نمود و با اندک تجهیزات و منابع موجود اراده مدیریت ارشد سازمان در نیل به سطوح کیفی بالاتر را به نمایش گذاشت.

با گسترش دامنه تولیدات سازمان و لزوم توسعه و همگام‌سازی واحدهای سازمانی مختلف در خدمت‌رسانی موثرتر به مشتریان، آزمایشگاه گروه صنعتی برنز نوزایی دیگری را تجربه نموده و در سال ۱۳۹۳ در حرکتی شایان ذکر، علاوه بر توسعه فضای کاری ۱۰ برابری، اقدام به تجهیز این آزمایشگاه با تجهیزات و فناوری‌هایی نمود که نه تنها در آن زمان بلکه هم‌اکنون نیز از نادرترین امکانات آزمایشگاهی در سطح کشور محسوب می‌شوند.

طراحی و توسعه آزمایشگاه جدید از مرحله زیرساخت تا مرحله تجهیز و تکمیل نهایی مبتنی بر نقشه‌ای علمی و بروز بوده که نه تنها نیازهای فعلی آزمایشگاه بلکه نیازهای بالقوه آن را در سالیان آینده نیز برآورده می‌سازد. آزمایشگاه جدید برنز در مساحتی بالغ بر ۴۰۰ متر مربع در دو طبقه برای انجام آزمون‌هایی مثل استقرار استاتیک ایربگ، سان‌لایت و فرسایش آب و هوایی روی خودروی کامل طراحی شده و محیطی استاندارد برای انجام آزمون‌های رنگ‌سنجی دارد.

برخی از مشتریان