آزمون ارزیابی استحکام داشبورد در برابر انفجار ایربگ

آزمایشگاه گروه صنعتی برنز با تکیه بر تجهیزات پیشرفته و به روزی که در زمینه تصویربرداری  سرعت بالا دارد، می تواند عملکرد  ایربگ را تحت شرایط استاتیک و  با کیفیتی بالا (۸۰۰K/4000 fps) تست و نتایج را ثبت و ضبط نماید. تصاویر ضبط شده تحت این شرایط امکان بررسی دقیق رفتار مجموعه داشبورد(ایربگ سرنشین) و  مجموعه غربیلک فرمان(ایربگ راننده) را حین باز شدن ایربگ فراهم می آورد، چرا که تنش و تکانه حاصل از باز شدن ایربگ، مجموعه داشبورد و یا غربیلک فرمان را تحت تاثیر قرار داده و حتی در  برخی موارد منجر به پرتاب ذرات ناشی از گسیختگی و حتی شکستگی های خطرناک می گردد که برای جان سرنشین و یا راننده تهدید آفرین است.

آزمایشگاه گروه صنعتی برنز با استفاده از چمبرهای محیطی که در اختیار دارد قادر است مجموعه جلو داشبورد خودرو را برحسب استاندارد کاری در دمای منفی ۳۵، مثبت ۸۵ و ۲۳ درجه سلسیوس در حالت نو و پس از پیرسازی محیطی و خورشیدی و حتی در حالت نصب شده بر روی نیم تنه خودرو آماده سازی کرده و آزمایش مذکور را با استفاده از تجهیز آزمون ایربگ شرکت HuDe آلمان منطبق با آخرین فناوری های دنیا در زمینه این آزمون انجام و گزارش نماید.  این شرکت یکی از نام آشناترین شرکت های تولیدکننده تجهیزات آزمایشگاهی فوق ایمنی در جهان بوده که تولیدات خود را به کلیه نقاط جهان صادر کرده و تاییدیه های بین المللی متعددی دارد.

دوربین هایی که آزمایشگاه شرکت برنز برای فیلم برداری سرعت بالای این تست بکار می برد ساخت یکی از معتبرترین و معروف ترین شرکت های دنیا در ژاپن با نام PHOTRON است که امکانات بی شماری را برای تحقیقات و مطالعات متفرقه خودرویی و  غیرخودرویی فراهم کرده است.

برخی از مشتریان