رودری

گروه صنعتی برنز بزرگترين توليد كننده انواع رودری خودرو در ايران

رودری خودرو محصولی است كه پنل فلزی خودرو را پوشش داده و به سرنشين اين امكان را می دهد كه :
مهمترين كليد های عملكردی را در دسترس داشته باشد.
بر اساس كلاس خودرو و طراحی امكان قرارگيری محفظه هايی همچون جا روزنامه ای، ‌جای كارت و ... بر روی آن امكان پذير است و در اكثر خودروهای موجود يكی از مناسبترين محلهای نصب بلندگو های صوتی بشمار می آيد.
اين امكان در آن وجود دارد كه قطعاتی كه در گذشته به عنوان يك قطعه مجزا بايد طراحی و هزينه مستقل توليد می شد، با طراحی های زيباتر از ديواره های پنل بدين منظور استفاده شود.
رودری های توليدی شركت برنز از نظر جنس به دو صورت رودريهای ووداستاكی و رودريهای فيبری تقسيم ميشود. در رودريهای ووداستاكی تكنولوژی توليد اين محصولات "ترموفرمينگ" ميباشد. ورق ووداستاك، حرارت دهی شده و روی قالبی كه قبلاً قطعات كومولد درون آن قرار داده شده به همراه پارچه و PNC جوش خورده، فرم دهی می شوند. در نهايت قطعه فرم گرفته مذكور پانچ شده و قطعات مونتاژی در روی آن نصب می گردند.
مانند انواع رودريهای سمند معمولی،L90 ، EL، سرير و آپشنال انواع مداليونهای پژو 206 باران، ناسيس و چرمی آپشنال رودريهای فيبری مانند انواع رودری پژو 405، پارس، پارس سال و آپشنال.

برنز در خودروی شما
کیفیت ما معرف ماست
تحقیق و توسعه
کیفیت ما معرف ماست
تحقیق و توسعه
چشم انداز برنز
Bootstrap Slider

گروه صنعتي برنز با تكيه بر خانواده بزرگ صنعتي خود يكي از بزرگترين و پيشروترين شركت هاي توليد كننده در صنعت قطعات تزييني و تكميلي انواع خودروهاي توليدي شركت هاي معظم ايران خودرو و سايپا مانند "داشبورد انواع رودري، طاقچه عقب و عايق حرارتي و صوتي " و ورقهای پلی اتيلن سنگين (ژئوممبران) در كشور به شمار مي رود.