عایق ها

زيبايی،‌ دوام، كارايی اعتقاد گروه صنعتی برنز در خلق يك قطعه برای خودرو است.

عايقهای صوتی و حرارتی كه بخش وسيعی از آن در گروه صنعتی برنز توليد می شود اين امكان را به مشتريان خود می دهد كه حرارت های متصاعد شده از موتور باعث تغيير رنگ درب موتور نشود. صدای موتور در واقع DAMP شده و سكوت و آلودگی صوتی كمتری در محيط ايجاد شود. از حرارتهای متصاعد شده از موتور كه از طريق Fire Wall به داخل كابين خودرو پخش می شود جلوگيری به عمل آيد و مخصوصا در فصل گرما باعث اذيت و آزار مشتری نهايی نگردد. اينگونه عايق دقيقا از آلودگی های صوتی در داخل كابين نيز جلوگيری می نمايد. عايق های حرارتی با پوششهای آلومينيومی نيز از همين اصول پيروی كرده و مواردی چون حرارت و صدای قطعاتی همچون اگزوز را برطرف می نمايد.

اين محصولات نيز با تكنولوژی توليد فرمينگ توليد می شوند با اين تفاوت كه در رودری ها و طاقچه عقب های اشاره شده قالب سرد است و ورق داغ به روی آن فرم دهی می شود اما دراينجا مواد سرد می باشند و با قالب داغ فرم دهی می شوند. مانند انواع عايق درب موتور پژو، سمند، ريو و پرايد.

در ايزولاسيون ها فرآيند توليد اين محصول مشابه عايقها می باشد با اين تفاوت كه نمد مصرفی ساندويچ نمی شود. ابتدا نمد، فرم دهی می شود سپس به ورق EPDM حرارت داده شده و وكيوم شده در قالب وكيوم، چسبانده می شود. در پايان قطعه مذكور در ايستگاه پانچ، سوراخ كاری می شود. مانند ايزولاسيون زير داشبورد لوگان.

برنز در خودروی شما
کیفیت ما معرف ماست
تحقیق و توسعه
کیفیت ما معرف ماست
تحقیق و توسعه
چشم انداز برنز
Bootstrap Slider

گروه صنعتي برنز با تكيه بر خانواده بزرگ صنعتي خود يكي از بزرگترين و پيشروترين شركت هاي توليد كننده در صنعت قطعات تزييني و تكميلي انواع خودروهاي توليدي شركت هاي معظم ايران خودرو و سايپا مانند "داشبورد انواع رودري، طاقچه عقب و عايق حرارتي و صوتي " و ورقهای پلی اتيلن سنگين (ژئوممبران) در كشور به شمار مي رود.